Wyszukiwarka
GALERIA PRZYJACIÓŁ

Janusz Zagórski
dziennikarz, badacz, popularyzator nauki, społecznik... i wiele innych. Po prostu Człowiek- Instytucja... więcej

Jurek Milewski, czyli Szaman Miejski
Lubi zaglądać w przyszłość.
Jego pasje to   numerologia i tarot ... więcej

 

Marcin Trygar
zwany przez przyjaciół Jezus. Można go spotkać w przejściach podziemnych Wrocławia jak... bębni. I TO  JAK!

Krysia Tyszkowska

Strażniczka Dni Kalendarza Majów- rozumie go i czuje niewyobrażalnie więcej   

Krysia o reinkarnacji...więcej

Kamil Rogiński Tekst Kamila o instrumentach, które robi, znalazłam na forum Shamanika i od razu wiedziałam, czego do tej pory brakowało na tych stronkach... więcej

Stasia Opyd  Oprócz tego, ze uwielbia góry i nature, gra tez na gongu i spiewa... wiecej

Stasia

 

Oferuję koncerty /kąpiele w dźwiękach /masaże wykonywane na instrumentach archaicznych : gongi, misy, okaryny, dzwonki i inne

O mnie

W poszukiwaniu rozwoju duchowego pewnego grudniowego dnia spotkałam Dorotę Pasalską- „mam dla Ciebie prezent” powiedziała. To było miłe zaskoczenie. Otrzymałam płytkę z nagraniem „Śpiew intuicyjny bramą do Twojej wewnętrznej muzyki” . Radość z otrzymania jej po otwarciu i doświadczeniu osobistym była bardzo duża. W odpowiedzi na moje zapotrzebowanie przyszło zaproszenie na cotygodniowe spotkania ze śpiewem intuicyjnym we Wrocławiu ; a w lipcu 2012 uczestniczyłam w międzynarodowym spotkaniu Playing for integration w Bawarii. Posiadam certyfikaty za udział w półrocznym projekcie w Polsce jak i za granicą. Moje potrzeby duchowe od początku były jednak bardziej złożone . Pragnęłam również doświadczyć dźwięku gongów nie tylko na koncertach, kąpielach dźwiękiem ale cotygodniowo.

I tak się stało , a dźwięk gongów przemawiał do mnie najmocniej i najbardziej przekonywująco. Ukończyłam kurs ”gry na gongu” – posiadam certyfikat oraz doświadczenie w organizowaniu koncertów, kąpieli w dźwiękach instrumentów archaicznych. . Szkolenie plus intuicja powodują, że instrumenty grają ; grają dla potrzeb osób o różnym statusie społecznym i zawodowym.

Tak więc pokrótce : jak trafiły do mnie instrumenty archaiczne , w szczególności gong . Satysfakcją jest pozytywny ich odbiór przez uczestników. Obszar działania : Śląsk, Małopolska , inne wg zapotrzebowania.

Co było wcześniej? Ukończyłam studia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz drugi fakultet w Kolegium Zarządzania . Przez wiele lat pracowałam etatowo , prowadziłam własną działalność gospodarczą , starając się równocześnie dbać o dom i dzieci. Miałam oczywiście swoje pasje :uprawiałam turystykę górską krajową i zagraniczną , brałam udział w ogólnopolskich spotkaniach z piosenką turystyczną . Po latach dziękuję , że mogłam wejść na ścieżkę rozwoju duchowego jw. Polecam.

powered by AdvaCMS